Uygulama cazip, süre kısa; Geriye Dönük Teşvik Uygulaması

6111 sayılı torba Kanun ile, teşvik kapsamında olan çalışanlarınız için ödediğiniz SGK işveren prim paylarından 6 aydan 54 aya varan sürelerle tasarruf etmeniz mümkündür. Geçerlilik süresi 31.12.2020 tarihine kadar uzatılan bu teşvik ile, 5510 sayılı Kanun’dan gelen %5’lik prim desteğine ek olarak bordro giderlerinizde %15,5oranında indirim gerçekleşmektedir.


7103 sayılı Torba Kanun ile 31.05.2018 tarihine kadar başvurmak şartıyla, sadece bir defalığına, altı ay sınırı olmaksızın geriye dönük yararlanılmayan teşviklerin iadesi istenebilecektir.


Uygulama cazip, süre kısa!


Gelin gerek geçmiş, gerekse güncel teşvik süreçlerinizi birlikte yürütelim… Fırsatı kaçırmayalım… Sınırlı zaman diliminde, büyük kazanç sağlayalım…


Teşvikten yararlanma parametrelerinin çokluğu; eksik yararlanma nedeniyle kazanç kayıplarına veya yersiz yararlanmalara bağlı fark primleri, ceza, faiz uygulamalarına ve en önemlisi ekstra iş yüküne sebep olmaktadır.


E-DENET KURUMSAL DANIŞMANLIK sunduğu İstihdam Teşvikleri Danışmanlığı hizmetiyle, müşterilerine ek iş yükü yaratmadan, SGK teşviklerinden hatasız yararlanma imkanı sunar. Uzman kadrolarımız; kişi, tutar ve oran bazlı teşvik raporunu hazırlarken, sizlere indirimden daha fazla yararlanabilmeniz için izlenmesi gereken yöntem önerilerini de ileterek bordro giderlerinizin asgari düzeye ulaşmasını sağlamaktadır.


Cari dönem ve geçmiş dönemlere ait gerçek kazanç raporunuzu ücretsiz olarak bizden talep edebilirsiniz.

Size kazandırdığımız oranda kazanıyoruz!

Çalışma şeklimiz, size kazandırdığımız oranda kazanma ilkesidir. Sizden sabit bir ücret talep etmiyoruz! Yani her ay alacağınız teşvik tutarı üzerinden bir danışmanlık yüzdesi ile çalışıyoruz.Siz kazanmazsanız, biz de kazanmıyoruz.

Bunun için öncelikle firmanıza özel ve ücretsiz bir analiz çalışması yapıyor, teşvikten yararlanıp yararlanamayacağınızı ya da ne oranda yaralanabileceğinizi tespit ediyoruz.

E-DENET ile

6111, 687 ve 6645 teşvik şartlarını tam karşılar. Teşviklerden eksiksiz faydalanırsınız.

Sistemimiz tüm teşvikler arasında maksimum faydayı sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Yani, bir personel birden fazla

teşvik için uygunsa, maksimum faydayı sağlayacak şekilde faydalandırma yapar.

Tamamen güvenlidir. Herhangi bir ceza ile karşılaşmazsınız.

Veri güvenliğiniz sağlanır. Personel ve şirket bilgileriniz şirket dışına çıkmaz.

Sabit bir ücreti yoktur. Size sağladığımız fayda üzerinden bir danışmanlık yüzdesi ile çalışıyoruz. Siz kazanmazsanız biz de kazanmıyoruz.

Bu teşvikten 2020’nin sonuna kadar faydalanabilirsiniz!

Geriye dönük almadığınız teşviklerin alınmasını sağlayarak personel maliyetlerinde önemli bir avantaj sağlarsınız.

Detaylı Bilgi için;     [email protected] / 0 216 518 33 10 / 0 533 639 64 88

Muhasebe Ücreti Öde
E-Mükellef Girişi